Wiadomości

Festiwal Otium

Festiwal Otium jednoczy miłośników muzyki w oszałamiającej zatoce Taghazout w Maroku.

Festiwal który odbędzie się 9 i 10 czerwca, obiecuje publiczności niesamowite wrażenia dzięki różnorodnym pokazom scenicznym i występom na malowniczej plaży Taghazout. Ta dwudniowa ekstrawagancja zgromadzi różnorodny skład artystów z całego świata, prezentując swoje talenty i dostarczając eklektyczną mieszankę muzyki house, techno, afro-house i muzyki house inspirowanej latynoską.

Festiwal ma na celu stworzenie kameralnego doświadczenia dla entuzjastów muzyki elektronicznej, dając im możliwość poznania słynnego regionu zatoki Taghazout w Maroku, czołowego miejsca do surfowania i ekoturystyki, które stanowi idealne tło dla festiwalu. Starannie dobrany skład prezentuje mieszankę uznanych artystów i wschodzących talentów na scenie muzyki elektronicznej, w tym Marco Carola, Eli Brown, Franky Rizardo Maz czy Earth n Days i Calussa.

Organizatorzy festiwalu kładą nacisk na proces selekcji, skupiając się na artystach, którzy są nie tylko utalentowani, ale także głęboko zaangażowani w swoje społeczności, podzielając misję festiwalu polegającą na jednoczeniu ludzi poprzez muzykę.